Nasze wakacje 2016


Warning: Trying to access array offset on false in /home/users/caritkat_os/public_html/wp-content/themes/stability/framework/spyropress-image.php on line 56

Warning: Trying to access array offset on false in /home/users/caritkat_os/public_html/wp-content/themes/stability/framework/spyropress-image.php on line 57

Tegoroczne wakacje mijają nam na podróżach, wyjazdach, poznawaniu nowych miejsc i osób. Zwiedzamy okolicę, a kiedy pogoda nie pozwala na wyjścia na zewnątrz, podróżujemy „palcem po mapie” – podczas zajęć świetlicowych poznajemy ciekawostki i charakterystyczne elementy województw naszego kraju.

Początek wakacji upłynął nam na zajęciach na basenie krytym, potem odwiedziliśmy również kąpielisko Bugla. Uczestniczyliśmy w warsztatach artystycznych oraz muzycznych w Centrum Kultury Katowice, a także w kreatywnych warsztatach tworzenia zabawki tekstylnej w Domu Oświatowym Biblioteki Śląskiej. Oglądaliśmy bajki tworzone przez dzieci dla dzieci, byliśmy słuchaczami koncertów.

Bawiliśmy się w kręgielni, odwiedziliśmy Ogród Zoologiczny w Chorzowie, a dzięki seansowi w Planetarium Śląskim mogliśmy odbyć nawet podróż w Kosmos. Umiejętności sportowe i ruchowe szlifowaliśmy podczas warsztatów z capoeiry, jazdy konnej oraz w Parku Linowym w Chorzowie.

Po wielu wycieczkach i wyczynach sportowych z przyjemnością zrelaksowaliśmy się w kinie.

Niestety wakacje zbliżają się już ku końcowi. W planach mamy jeszcze przejazd kolejką Elką i zwiedzanie Stadionu Śląskiego oraz zabawę w Laserhouse.

Comments are closed.