Dzień Mamy i Taty 2016


Warning: Trying to access array offset on false in /home/users/caritkat_os/public_html/wp-content/themes/stability/framework/spyropress-image.php on line 56

Warning: Trying to access array offset on false in /home/users/caritkat_os/public_html/wp-content/themes/stability/framework/spyropress-image.php on line 57

27.05.2016 w Świetlicy św. Jacka obchodziliśmy Dzień Mamy i Taty. Dzieci od wielu dni w tajemnicy przed mamami i tatusiami szykowały prezenty, malowały laurki, piekły ciasta. Każdy chciał na uroczystości mieć jakąś rolę: mówić wierszyk, śpiewać piosenkę, tańczyć.

Występom towarzyszyły niesamowite emocje. Rodzice z zaciekawieniem i uwagą słuchali swoich pociech. Była to okazja do spędzenia razem miłych chwil, a przede wszystkim do złożenia przez dzieci podziękowań rodzicom za ich pomoc, miłość, troskę, którą im okazują każdego dnia. Przedstawiony program artystyczny „Gala rozdania Złotych Jacków” oraz słodki poczęstunek miał być upominkiem dla rodziców. Na zakończenie uroczystości dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty.

Był to wyjątkowy dzień w życiu Świetlicy św. Jacka. Cieszymy się że mogliśmy się razem spotkać, okazać sobie wzajemną życzliwość. Wszystkim rodzicom dziękujemy za przybycie i mamy nadzieje że w tym samym gronie spotkamy się już za rok!

Comments are closed.